14 kwietnia 2024 r. na Basenie „Camena” zagoszczą uczestnicy XV Jubileuszowych Pływackich Mistrzostw Skawiny – 660-lecie Miasta Skawina. Organizatorami zawodów jest Klub Sportowy Optima Skawina, a współorganizatorem Centrum Kultury i Sportu w Skawinie.

Pływackie Mistrzostwa Skawiny to duża impreza sportowa z udziałem pływaków amatorów, zawodników zrzeszonych w klubach i szkółkach pływackich bez licencji i profesjonalnych zawodników, a o jej popularności świadczy wzrastająca z roku na rok liczba startujących.

Otwarta formuła zawodów, duży przekrój kategorii wiekowych, ciekawe konkurencje oraz okolicznościowe puchary zachęcają miłośników pływania do startów w skawińskiej „Camenie”.

Szczegółowe informacje dotyczące udziału w zawodach oraz program konkurencji znajdują się poniżej w Komunikacie Zawodów dostępnym TUTAJ.