23 czerwca w skawińskiej Hali Widowiskowo-Sportowej już po raz jedenasty spotkamy się, aby uczcić pamięć wybitnego trenera tenisa stołowego – Sylwestra Guzika.

Zawody będą rozgrywane w dwóch turach. Pierwsza z nich to turnieje młodzieżowe, które odbędą się w kategoriach: skrzat, żak i młodzik. Od godziny 8.00 będzie trwała rozgrzewka, potwierdzanie zgłoszeń i rozstawienie do drabinki turniejowej, a o godz. 9.00 tenisowa młodzież rozpocznie właściwe zmagania. Druga tura wystartuje o godz. 10.00 weryfikacją zgłoszeń i od godz. 11.00, w miarę wolnych stołów, wystartują pojedynki Turnieju OPEN. Od godz. 12.30 rozpocznie się weryfikacja zgłoszeń do Turnieju OPEN Amatorów o Puchar Dyrektora CKiS, a od godz. 13.30 w miarę wolnych stołów będą rozpoczynać się pojedynki.

Więcej informacji: https://tiny.pl/d53pw