Od 19 do 23 czerwca potrwa rekrutacja uzupełniająca dzieci do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2023/2024. Rekrutacja do wskazanych poniżej przedszkoli odbywa się przez składanie wniosków w formie tradycyjnej - papierowej. Obowiązują te same kryteria i dokumenty.

Rekrutacja uzupełniająca prowadzona jest na wolne miejsca do:
  • Przedszkola w Zespole Placówek Oświatowych w Woli Radziszowskiej
  • Prywatnego Przedszkola Royal w Skawinie ul. Wyspiańskiego 1 i Prywatnego Przedszkola Royal Baby w Skawinie, ul. Leśna 74/U1 (miejsca pozyskane w wyniku ogłoszonego konkursu).
Wnioski wraz kompletem wymaganych załączników, które potwierdzają kryteria naboru należy składać w terminie od 19 czerwca /poniedziałek/ od godz. 8:00,  do 23 czerwca /piątek/ do godz. 14:30, w następujących miejscach:
  • dla zainteresowanych przyjęciem do Przedszkola w Woli Radziszowskiej – sekretariat w Zespole Placówek Oświatowych, ul. Szkolna 10, 32-053 Wola Radziszowska
  • dla zainteresowanych przyjęciem do Prywatnego Przedszkola „Royal” i „Royal Baby” – na dzienniku podawczym Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie, Rynek 14 /wnioski wraz z załącznikami prosimy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem "rekrutacja uzupełniająca"/

Jednocześnie informujemy Państwa, że wciąż posiadamy wolne miejsca dla 5-cio i 6-cio latków w oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych:
  • w Szkole Podstawowej nr 1 w Skawinie, ul. Korabnicka 19,
  • w Szkole Podstawowej w Rzozowie,
  • w Szkole Podstawowej w Wielkich Drogach,
  • w Szkole Podstawowej w Jaśkowicach,
  • w Szkole Podstawowej w Pozowicach,
  • w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Krzęcinie.
W przypadku zainteresowania wolnymi miejscami w oddziałach przedszkolnych przy szkołach podstawowych prosimy o bezpośredni kontakt z tymi placówkami.
Szczegółowe informacje i edytowalny wzór wniosku o przyjęcie do przedszkola znajdują się w załącznikach poniżej:
  • harmonogram rekrutacji
  • regulamin rekrutacji
  • kryteria naboru
  • wniosek o przyjęcie do przedszkola

Dodatkowych informacji udziela Zastępca Dyrektora CUW:  Marek Marzec, pok. 21,  tel.: 12 2770 143

Źródło: CUW