Burmistrz Miasta i Gminy Skawina Pan Norbert Rzepisko informuje wszystkich zainteresowanych, że 16 kwietnia 2024 r. rozpocznie się rekrutacja dzieci do nowego żłobka w Skawinie przy ul. Pachla 11a.

Rekrutacja odbywać się będzie w dniach od 16 kwietnia (wtorek od godz. 8:00) do 29 kwietnia 2024 r. (poniedziałek do godz. 17:00) i odbywać się będzie w tradycyjny sposób tylko poprzez składanie dokumentów w wersji papierowej.

Wnioski wraz z kompletem dokumentów potwierdzających spełnienie kryteriów rekrutacyjnych należy składać w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Rekrutacja do żłobka” w Centrum Usług Wspólnych w Skawinie, Rynek 3, II piętro, pok. 22, w godzinach pracy CUW.

Uwaga:

• żłobek dysponuje 40 miejscami,
  • o przyjęciu dziecka do żłobka nie decyduje kolejność złożenia wniosków,
  • wnioski złożone po 29 kwietnia 2024 r. nie będą brane pod uwagę podczas rekrutacji,
  • wszystkie kopie dokumentów składanych przy rekrutacji prosimy potwierdzać własnoręcznym podpisem: za zgodność z oryginałem i datą podpisu.

Szczegółowe informacje znajdują się w załącznikach poniżej:

• harmonogram rekrutacji,
  • regulamin rekrutacji wraz z kryteriami rekrutacyjnymi,
  • zał. nr 1 - karta zapisu dziecka do żłobka,
  • zał. nr 2 - oświadczenie potwierdzające wolę przyjęcia do żłobka