Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do danych teleadresowych
Ikona Stan powietrza
Pogoda ikona

-3°C

Ikona Ekointerwencja Ikona Program Czyste Powietrze
Informacja dla osób niesłyszących i niedosłyszących Ikona wersja kontrastowa
RODO Ikona wyszukiwarka

Jakość powietrza

Dostateczna

Legenda

Bardzo dobra
Dobra
Umiarkowana
Dostateczna
Zła
Bardzo zła
Brak danych
Czujnik GIOŚ PM10 NO2 SO2 C6H6
Ogrody, Skawina   -   31.94   10.91   8.4
Czujniki w Gminie Skawina PM10 PM2.5
Mikołaja Kopernika   -   -
Leśna   -   -
Edwarda Warchałowskiego   -   -
Wytrzyszczek   -   -
Generała Emila Fieldorfa "Nila"   -   -
Skawińska   -   -
Leona Petrażyckiego   -   -
Leona Petrażyckiego   -   -
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3 Partner

Centrum Aktywności Kulturalnej w Woli Radziszowskiej

Budynek domu ludowego w Woli Radziszowskiej zyskał nowe oblicze. Tu powstało, na zaadaptowanym poddaszu, Centrum Aktywności Kulturalnej. To kolejne, duże zadanie zrealizowane w ramach rewitalizacji. Mieszkańcy Woli Radziszowskiej zyskali nowoczesną, świetnie wyposażoną przestrzeń. Tu mogą odpocząć, spotkać się z sąsiadami, uczestniczyć w zajęciach. To ważna inwestycja, sprzyjająca integracji lokalnej społeczności.    


W CAKu w Woli Radziszowskiej znajduje się nowoczesna, wielofunkcyjna, klimatyzowana sala. Z powodzeniem mogą się w niej odbywać spotkania, warsztaty, wystawy czy prelekcje Do dyspozycji mieszkańców jest mi.n: telewizor, rzutnik, dodatkowy ekran, system nagłośnieniowy, mikrofony, komputer i kserokopia a w przestrzeni gospodarczej pralko-suszarka, zmywarka, płyta indukcyjna, lodówka, piekarnik i inne drobne sprzęty niezbędne w codziennym funkcjonowaniu.Centrum Aktywności Kulturalnej w Woli Radziszowskiej jest przystosowane dla niepełnosprawnych. 


Pod czujnym okiem Sołtysa Czesława Blaka miejsce to zaczyna tętnić życiem. Bardzo się cieszymy. Życzymy mieszkańcom Woli Radziszowskiej, by CAK stał się miejscem wymiany umiejętności, zainteresowań oraz pasji wszystkich pokoleń Wolan i nie tylko!


Więcej na temat zadań zrealizowanych w ramach rewitalizacji znajdziesz TUTAJ


Inwestycja jest elementem projektu “Ogólnodostępna przestrzeń publiczna dla aktywizacji i integracji mieszkańców podobszarów rewitalizacji z terenów wiejskich Gminy Skawina - ITD i ITP”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.