Siłownia “pod chmurką”, boisko wielofunkcyjne i plac zabaw. Nowoczesny teren rekreacyjny już czeka na mieszkańców Wielkich Dróg. 

Zdegradowaną i pustą do niedawna okolicę Szkoły Podstawowej w Wielkich Drogach wypełniło nowoczesne boisko wielofunkcyjne wraz z infrastrukturą rekreacyjną, która pozwala zagrać w najpopularniejsze gry zespołowe, takie jak piłka nożna, koszykówka, piłka ręczna lub siatkówka. Teren jest dobrze oświetlony, co umożliwia zabawę również w godzinach wieczornych. 

Obok boiska powstał plac zabaw z poliuretanową nawierzchnią, która jest miękka i bezpieczna dla dzieci. Pojawiła się także siłownia “pod chmurką”. Zadbano przy tym o elementy małej infrastruktury - na całym terenie znajdują się ławki, kosze na śmieci, nowe ścieżki oraz stojaki na rowery. Wokół atrakcji posadzono drzewa i krzewy, zbudowano także nowy parking.

Korzystanie z nowoczesnego terenu rekreacyjnego w Wielkich Drogach jest całkowicie bezpłatne. Zapraszamy mieszkańców do zabawy i relaksu!


Inwestycja jest elementem projektu “Ogólnodostępna przestrzeń publiczna dla aktywizacji i integracji mieszkańców podobszarów rewitalizacji z terenów wiejskich Gminy Skawina - ITD i ITP”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.