Zapraszamy na ostatnie spotkanie ewaluacyjne dotyczące Wieloletniego Programu Współpracy na lata 2019 -2022!

Ewaluacja podzielona była na kilka etapów: pracę nad dokumentem, pracę nad sprawozdaniami z Rocznych Programów Współpracy za okres który obejmuje plan wieloletni, dokumenty strategiczne Gminy Skawina, a w końcowej fazie spotkanie przedstawicieli różnych wydziałów Urzędu Miasta i Gminy, oraz spotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych działających na terenie naszej gminy.

Przed nami ostatnie spotkanie ewaluacyjne na którym porównamy ze sobą kilka perspektyw, które wynikają ze spotkań i analizy dokumentów, które odbędzie się 23 czerwca (czwartek), w sali obrad skawińskiego Ratusza, o godz. 18.00.