Plakat warsztatów bożonarodzeniowych, które odbędą się 4 grudnia o godzinie 14:00, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Skawinie. Harmonogram: koncert i animacje dla dzieci, warsztaty "Makramowe ozdoby na choinkę", warsztaty "Świąteczne kartki", wspólne śpiewanie piosenek świątecznych. Na spotkanie można się zapisać przez formularz, który znajduje się pod linkiem: https://biblioteka-skawina.pl/magia-swiat-swiateczne-warsztaty/

Stowarzyszenie Dzieci są Ważne oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie serdecznie zapraszają wszystkie dzieci na warsztaty: „Magia Świąt – Świąteczne Warsztaty Artystyczne”, które odbędą się 4 grudnia w Bibliotece Głównej (ul. Sikorskiego 18).

Podczas świątecznego spotkania pojawi się masa atrakcji dla dzieci. Spotkanie otworzy koncert i świąteczne animacje (wstęp wolny, obowiązkowe zapisy poprzez formularz), które będą rozgrzewką do warsztatów, podczas których będzie można wykonać ozdoby świąteczne metodą makramy lub stworzyć unikatowe kartki świąteczne przy użyciu maszyn do wycinania i wytłaczania wzorów. Wstęp na warsztaty jest płatny (więcej informacji: KLIKNIJ TUTAJ).

Wydarzenie zakończy się śpiewająco – koncertem.


ZAPISY

Na warsztaty można się zapisać poprzez formularz (KLIKNIJ TUTAJ).