Plakat wystawy pn. Pędzlem po mapie autorstwa Żanety Migo. Wystawa od 05.05.2022 r. do 30.06.2022 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Skawinie, Kawiarni Live-Book Cafe, ul. Sikorskiego 18, Skawina. Wernisaż w dniu 8 maja o godzinie 17:00. Na plakacie pejzaż z plażą, zachodzącym słońcem i palmami.

Miejska Biblioteka Publiczna w Skawinie z niezwykłą przyjemnością zaprasza na kolejną odsłonę wyjątkowego skawińskiego wydarzenia. Już od 5-go maja do 30-go czerwca można podziwiać kolorową, wakacyjną wystawę „Pędzlem po mapie” autorstwa utalentowanej Żanety Migo. Wernisaż zaplanowany został na niedzielę 8-go maja na godzinę 17:00 w bibliotecznej Kawiarni Żywej Książki (Live-Book Cafe, ul. Sikorskiego 18, Skawina).

MBP zaprasza Państwa w podróż do cudownych miejsc świata, pejzaży – gdzie kolory w niebagatelny sposób zaklinają szarą codzienność. Szczególnie teraz, po pandemii, kiedy wszyscy tak bardzo potrzebujemy żywych barw i radości, a podróżowanie ostatnimi czasy było tak bardzo trudne… – mówi Artystka.

Żaneta maluje od dziecka. – To moja największa pasja! – wspomina. Studiowała sztukę ogrodową, która nierozerwalnie łączy się z rysunkiem, projektowaniem i wrażliwością na piękno natury. – Bardzo lubię języki obce. Na co dzień pracuję w korporacji, a „po godzinach” łączę czas spędzany z rodziną z miłością do sztuki. Żaneta maluje i rzeźbi wraz ze swoimi dziećmi w domowej pracowni, uwielbia spędzać czas tematycznie – choćby odwiedzając muzea. Jest organizatorką ukierunkowanych spotkań „ze sztuką przy kawie” skierowanych do grona dorosłych odbiorców, na których stara się wspierać innych w doskonaleniu swoich umiejętności malarskich i rysunkowych.

Wszystkie wspaniałe prace będą mogli Państwo oglądać w godzinach otwarcia bibliotecznej kawiarni Live-BOOK Cafe:
  • Poniedziałek: 7:00-20:00
  • Wtorek: 7:00-20:00
  • Środa: 7:00-20:00
  • Czwartek: 7:00-20:00
  • Piątek: 7:00-20:00
  • Sobota: 14:00-20:00
  • Niedziela: 14:00-20:00
Wstęp wolny. 

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/1daQ2DUm8

Link do strony Facebook Kawiarni: https://www.facebook.com/livebookcafe
Link do strony Facebook Biblioteki: https://www.facebook.com/miejskabiblioteka.skawina
Link do strony Facebook Artystki: https://www.facebook.com/zanetamigo

Link do materiału: https://biblioteka-skawina.pl/pedzlem-po-mapie/