Nietypowa, jednak niezwykle interesująca wystawa puzzli kreskówkowych Tomasza Prochownika już jest w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Skawinie

Puzzle to jedna z pierwszych rozrywek, które towarzyszą każdemu z nas od małego. Wspomnienia tworzonych obrazów przywołują na twarz uśmiech i nutkę nostalgii. Pasja, która dla niektórych jest wspomnieniem, z innymi zostaje na długie lata! Pojawia się coraz więcej elementów, obrazy robią się bardziej szczegółowe i skomplikowane – brzmi jak świetna zabawa, prawda? Nie daj się prosić, wejdź z nami do świata tysięcy historii, w którym znajdziesz również interesujące „smaczki”.

Puzzlowe historie można podziwiać na ścianach głównej klatki schodowej - im wyżej, tym więcej dobra! Wystawa zostanie w bibliotece do 30 CZERWCA!

Kilka słów autora-budowniczego :

"Tomasz - uzależniony od układania puzzli - dzień dobry!

Nie muszę chyba nikomu mówić, ile radości sprawia znalezienie tego jedynego puzzla, pasującego do całości... Kiedy przychodzi czas, że trzeba kończyć, wmawiam sobie, że jeszcze tylko ostatni puzzel... - nigdy nie jest to ostatni Puzzle nie są tylko formą zabawy. To czas dla mnie, dla moich myśli. Świat zewnętrzny przestaje istnieć. Mogę w tym czasie słuchać muzyki, lub po prostu pozwolić myślom płynąć. Jednocześnie cały czas, z uśmiechem na twarzy, układam ponownie historie z tysięcy kawałków "

Daj się zarazić pasją układania!

Zapraszamy!