Zapraszamy na kolejne spotkanie z twórczością Żanety Migo. Tym razem – wspólnie z artystką chcemy Państwa zaprosić do zobaczenia wyjątkowych krajobrazów w wielu kolorach, różnych pór roku. Będzie kolorowo, nostalgicznie i różnorodnie. Wernisaż wystawy odbędzie się w dniu 20.11.2022 r. (niedziela) o godzinie 17:00 w kawiarni Live-Book Cafe w skawińskiej bibliotece (ul. Sikorskiego 18).

Podczas wydarzenia organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji:

  • godz. 15:00 - “ROKUPORY – krajobrazy w akwarelach” - bezpłatne warsztaty malarskie dla dorosłych, konieczne zapisy indywidualne
  • godz. 17:00 - “Zaginiona ROKUPORA – gra terenowa po bibliotece” -konieczne zapisy dla grup 3-4 osobowych 
  • Prowadzona będzie sprzedaż cegiełek na wsparcie działań fundacji Licytuję Pomagam – połączona z zabawą i nagrodami.

Zapisy oraz informacje: telefonicznie +48 12 276 25 71 lub mailowo biblioteka.glowna@bibliotka-skawina.pl.

Maluje od dziecka. Mówi, że jest to jej największa pasja. Jeden ze sposobów na relaks, przekazywanie emocji, utrwalanie wspomnień – bez których nie potrafi żyć. Nowych inspiracji poszukuje w miejscach, w których “łapie wyjątkowe chwile”, lecz równie dobrze czuje się tam, gdzie już była. Za każdym razem poznaje i odkrywa te miejsca na nowo. Ubóstwia podziwiać zachody słońca, zanurzając się w kolorach blasków słońca. Swoje życie wiąże z Krakowem, a aktualnie mieszka w Skawinie – mieście, które co dnia zadziwia ją swoim wielkim potencjałem i niedocenionym pięknem. Skończyła sztukę ogrodową, co z pewnością wpływa na jej wielką miłość do krajobrazów. Jest mamą dwójki wspaniałych dzieci, z którymi wspólnie maluje – na nowo kształtując swój wyjątkowy styl.

Wystawę będzie można oglądać od 18.11.2022 r. do 03.02.2023 r. w Kawiarni Live-Book Cafe.