Po 2 latach przerwy wracają Dni Skawiny! Przed nami 2 dni świetnej zabawy, 10 atrakcyjnych wydarzeń i mnóstwo niespodzianek.

W sobotę, w klimacie reggae z elementami rocka, popu, funky i ska, przywita nas grupa „Reggaeside”, a jako gwiazda wieczoru wystąpi zespół „Pectus”. Sobotni wieczór zakończy w klubowych klimatach duet: Kasia Malenda & dj Skipek oraz pokaz wizualizacji laserowych. W niedzielę proponujemy COMMANDOSIK - bieg z przeszkodami dla dzieci i dorosłych, HOLI FESTIWAL - Święto Kolorów i Maraton ZUMBA KIDS. Na scenie królować będą „Baciary” i „Pogwizdani”. Rockowym akcentem wieczór zakończy natomiast „Polish Floyd”. Podczas Święta Miasta zaprezentują się zespoły i sekcje artystyczne działające w CKiS. Nie zabraknie również jednego z największych wesołych miasteczek w Europie oraz strefy gastronomicznej.

Szczegółowy program imprezy znajdziecie na stronie internetowej CKiS TUTAJ