zawody pływackie na basenie

Klub Sportowy OPTIMA Skawina oraz Centrum Kultury i Sportu w Skawinie zapraszają na XII Pływackie Mistrzostwa Skawiny, które odbędą się 26 września 2021 r. na basenie Camena, 32-050 Skawina ul. Żwirki i Wigury 11.

Uroczyste otwarcie zawodów 9.00

BLOK I

Uczestnikami mogą być wyłącznie zawodnicy zrzeszeni w szkółkach i klubach pływackich oraz zawodnicy niezrzeszeni nieposiadający licencji PZP. Każdy uczestnik zawodów może startować wyłącznie w dwóch konkurencjach indywidualnie w swojej kategorii wiekowej oraz w sztafecie. Limit zgłoszeń to 200 osób. Wśród najmłodszych uczestników dopuszcza się start z przyborem.

• Rozgrzewka dziewcząt 8.30-8.45
  • Rozgrzewka chłopców 8.45-9.00

Rozpoczęcie I bloku zawodów 9.10 wg harmonogramu.
Dekoracje zawodników z rocznika 2010 i młodszych, którzy zajęli w swoich kategoriach miejsca I-III oraz trzech pierwszych sztafet, odbędą się po sztafecie 2010 i młodsi. Dekoracje z roczników 2009 i starszych, którzy zajęli w swoich kategoriach miejsca I-III oraz trzech pierwszych sztafet, odbędą się bezpośrednio po zakończeniu I bloku zawodów.

BLOK ||

Uczestnikami mogą być zawodnicy zrzeszeni w klubach sportowych posiadający licencję PZP oraz status „aktywny” w systemie SEL. Każdy uczestnik zawodów może startować wyłącznie w dwóch konkurencjach indywidualnie w swojej kategorii wiekowej oraz w sztafecie. Limit zgłoszeń to 200 osób.

• Rozgrzewka dziewcząt 12.00-12.15
  • Rozgrzewka chłopców 12.15-12.30

Rozpoczęcie II bloku zawodów 12.30 wg harmonogramu.
Dekoracje zawodników, którzy zajęli w swoich kategoriach miejsca I-III oraz trzech pierwszych sztafet odbędą się bezpośrednio po zakończeniu II bloku zawodów.

BLOK |||

Uczestnikami mogą być wyłącznie zawodnicy zrzeszeni w szkółkach i klubach pływackich i niezrzeszeni w klubach z Gminy Skawina. Każdy uczestnik zawodów może startować w dwóch konkurencjach indywidualnie w swojej kategorii wiekowej. Limit zgłoszeń to 150 osób. Dopuszcza się start z przyborem.

• Rozgrzewka dziewcząt i chłopców 15.30-15.45

Rozpoczęcie III bloku zawodów 15.45 wg harmonogramu.
Dekoracje zawodników, którzy zajęli w swoich kategoriach miejsca I-III, odbędą się bezpośrednio po zakończeniu III bloku zawodów.

ZGŁOSZENIA

Opłata startowa wynosi 30zł od każdego zgłoszonego zawodnika wpłacana przelewem na rachunek K.S. Optima Skawina – Santander Bank Polska S.A. 46 1090 1665 0000 0001 2403 8233 (w tytule należy wpisać: opłata startowa – XII PMS, imię i nazwisko uczestnika) lub gotówką w dniu zawodów

Zawodnicy bloku I, bez licencji PZP – Zgłoszenia muszą być przygotowane w edytorze zgłoszeń SPLASH Entry Editior. Wygenerowany plik lxf należy przesłać na adres zawody@swimart.pl zgłoszenia w innym formacie nie będą przyjmowane.
Zawodnicy bloku II z licencją PZP – Zgłoszenia muszą być przygotowane w systemie SEL https://l2.polswim.pl/zawody
Wszystkie materiały potrzebne do przygotowania zgłoszenia dostępne na stronie www.swimart.pl
Klub może zgłosić maksymalnie trzy sztafety.
Zawodnicy bloku III - Zgłoszenia należy wysłać poprzez formularz zgłoszeniowy w systemie Active Now znajdujący się na stronie https://optimasport.pl/
Termin zgłoszenia upływa w dniu 21 września 2021 r. (wtorek), o godzinie 22.00.

Więcej informacji oraz szczegółowy harmonogram dla poszczególnych kategorii wiekowych w załączeniu.

Projekt współfinansowany ze środków budżetu Gminy Skawina