Centrum Kultury i Sportu serdecznie zaprasza w podróż do przeszłości na Sądecczyznę. Miejsce na mapie Polski położone w widłach dwóch rzek: Dunajca i Popradu.

Dlaczego podróż do przeszłości? Na trasie wycieczki nie tylko poznacie region, ale przede wszystkim zobaczycie galicyjską wieś i dawne miasteczko w którym czas się zatrzymał. Stare zakłady rzemieślnicze będą czekać na odwiedziny, zaglądniemy do chłopskiej chaty, a nawet będziemy podziwiać szlachecki dwór. Nie zabraknie także atrakcji przyrodniczych. Wybierzemy się na spacer ścieżką w koronach drzew, by następnie udać się na najprawdziwsze mokradła. Może uda nam się nawet zobaczyć pracujące bobry.

Termin wycieczki: 18 maja 2024 (sobota)

Wyjazd: godz. 8.00 (Hala Widowiskowo-Sportowa CKiS)

Cena: 120 zł*
*Kwota obejmuje transport, opiekę pilota wycieczki, przewodnika, bilety wstępu do atrakcji turystycznych oraz ubezpieczenie.

Więcej informacji oraz zapisy pod liskiem TUTAJ