Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do danych teleadresowych
Ikona Stan powietrza
Pogoda ikona

Ikona Ekointerwencja Ikona Program Czyste Powietrze
Informacja dla osób niesłyszących i niedosłyszących Ikona wersja kontrastowa
RODO Ikona wyszukiwarka

Legenda

Bardzo dobra
Dobra
Umiarkowana
Dostateczna
Zła
Bardzo zła
Czujnik GIOŚ PM10 NO2 SO2 C6H6
Ogrody, Skawina   -   -   4.76   -
Czujniki w Gminie Skawina PM10 PM2.5
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3 Partner

Profil zaufany

Profil Zaufany jest metodą uwierzytelniania obywateli w systemach e-administracji (m.in. ePUAP, CEIDG, ZUS), a jego użytkownik może załatwić sprawy administracyjne drogą elektroniczną. Profil Zaufany jest bezpłatny i często zastępuje bezpieczny podpis elektroniczny weryfikowany ważnym kwalifikowanym certyfikatem.

Aby uzyskać Profil Zaufany należy założyć konto na platformie ePUAP i wypełnić wniosek o założenie profilu. Następnie należy udać się w terminie 14 dni do wybranego przez siebie punktu potwierdzającego z dowodem osobistym. Po pozytywnej weryfikacji danych, urzędnik potwierdza profil zaufany ePUAP. Punkt potwierdzający profil zaufany znajduje się w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie (szczegółowe informacje w tym zakresie: KLIKNIJ TUTAJ), ale także w urzędach wojewódzkich, oddziałach ZUS, urzędach skarbowych, konsulatach. Pełna lista placówek oraz więcej informacji znajduje się na stronie Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej: www.epuap.gov.pl.