Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do danych teleadresowych
Pogoda ikona

-1°C

Informacja dla osób niesłyszących i niedosłyszących
RODO

Jakość powietrza

Dobra

Legenda

Bardzo dobra
Dobra
Umiarkowana
Dostateczna
Zła
Bardzo zła
Brak danych
Czujnik GIOŚ PM10 NO2 SO2 C6H6
Ogrody, Skawina   -   23.97   3.87   1.21
Czujniki w Gminie Skawina PM10 PM2.5
Mikołaja Kopernika   36.33   51.03
Leśna   31.22   43.43
Edwarda Warchałowskiego   38.1   52.1
Wytrzyszczek   34.9   50.64
Generała Emila Fieldorfa "Nila"   33   46.6
Skawińska   38.44   51.29
Leona Petrażyckiego   34.1   48.48
Leona Petrażyckiego   30.61   42.11
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3 Partner

Menu

Rada Przedsiębiorczości

Rada Przedsiębiorczości powołana została jako organ opiniodawczo-doradczy reprezentujący przedsiębiorców i lokalne środowiska gospodarcze w zakresie konsultowania spraw dotyczących rozwoju sfery gospodarczej Gminy. W skład Rady Przedsiębiorczości wchodzą m.in. przedstawiciele największych zakładów zlokalizowanych na terenie gminy, którzy wyrażą wolę udziału w pracach Rady, reprezentanci lokalnych stowarzyszeń przedsiębiorców oraz władze samorządowe.

Działalność Rady ma być inspiracją i wsparciem dla burmistrza w tworzeniu jak najlepszych warunków służących rozwojowi przedsiębiorczości, aktywizacji gospodarczej gminy oraz promocji jej zalet inwestycyjnych.

Od 6 czerwca 2022 r. Rada Przedsiębiorczości przy Burmistrzu Miasta i Gminy Skawina działa w następującym składzie osobowym:

  1. Tomasz Ożóg – II Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Skawina
  2. Ewa Masłowska – Przedstawicielka Rady Miejskiej w Skawinie
  3. Eugeniusz Zając - Przedstawiciel Rady Miejskiej w Skawinie
  4. Adam Wójcik – Podkrakowska Izba Gospodarcza
  5. Urszula Woźniak - Podkrakowska Izba Gospodarcza
  6. Jan Hardek - Podkrakowska Izba Gospodarcza
  7. Józef Bobek – Skawińskie Stowarzyszenie Przedsiębiorczości
  8. Marek Cyganik – Vesuvius Poland Sp. z o.o.
  9. Piotr Czekaj – Dragon Poland Sp. z o.o. Sp.k. 
  10. Zygmunt Gazda – KONSTRUKTION Sp. z o.o.
  11. Marek Jaglarz – CEZ Skawina S.A.
  12. Janusz Jędrusik – Benda-Lutz Skawina Sp. z o.o. 
  13. Marek Potoczny – Valeo Autosystemy Sp. z o.o.
  14. Wojciech Starowicz – Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe „FERCO” Spółka Jawna
  15. Edward Wawrzyniak – Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Kraków S.A. 
  16. Marek Wodnicki – Treko Laser Sp. z o.o.
  17. Bogdan Wicher -  Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Skawinie”