Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do danych teleadresowych
Ikona Stan powietrza
Pogoda ikona

2°C

Ikona Ekointerwencja Ikona Program Czyste Powietrze
Informacja dla osób niesłyszących i niedosłyszących Ikona wersja kontrastowa
RODO Ikona wyszukiwarka

Jakość powietrza

Bardzo dobra

Legenda

Bardzo dobra
Dobra
Umiarkowana
Dostateczna
Zła
Bardzo zła
Brak danych
Czujnik GIOŚ PM10 NO2 SO2 C6H6
Ogrody, Skawina   -   5.15   3.28   0.16
Czujniki w Gminie Skawina PM10 PM2.5
Mikołaja Kopernika   9.88   12.54
Leśna   8.88   11.3
Edwarda Warchałowskiego   11.71   14.36
Wytrzyszczek   -   -
Generała Emila Fieldorfa "Nila"   9.03   11.64
Skawińska   10.57   12.74
Leona Petrażyckiego   8.64   11.27
Leona Petrażyckiego   7.35   9.41
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3 Partner

Menu

Rada Przedsiębiorczości

Rada Przedsiębiorczości powołana została jako organ opiniodawczo-doradczy reprezentujący przedsiębiorców i lokalne środowiska gospodarcze w zakresie konsultowania spraw dotyczących rozwoju sfery gospodarczej Gminy. W skład Rady Przedsiębiorczości wchodzą m.in. przedstawiciele największych zakładów zlokalizowanych na terenie gminy, którzy wyrażą wolę udziału w pracach Rady, reprezentanci lokalnych stowarzyszeń przedsiębiorców oraz władze samorządowe.

Działalność Rady ma być inspiracją i wsparciem dla burmistrza w tworzeniu jak najlepszych warunków służących rozwojowi przedsiębiorczości, aktywizacji gospodarczej gminy oraz promocji jej zalet inwestycyjnych.

Od 6 czerwca 2022 r. Rada Przedsiębiorczości przy Burmistrzu Miasta i Gminy Skawina działa w następującym składzie osobowym:

  1. Tomasz Ożóg – II Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Skawina
  2. Ewa Masłowska – Przedstawicielka Rady Miejskiej w Skawinie
  3. Eugeniusz Zając - Przedstawiciel Rady Miejskiej w Skawinie
  4. Adam Wójcik – Podkrakowska Izba Gospodarcza
  5. Urszula Woźniak - Podkrakowska Izba Gospodarcza
  6. Jan Hardek - Podkrakowska Izba Gospodarcza
  7. Józef Bobek – Skawińskie Stowarzyszenie Przedsiębiorczości
  8. Marek Cyganik – Vesuvius Poland Sp. z o.o.
  9. Piotr Czekaj – Dragon Poland Sp. z o.o. Sp.k. 
  10. Zygmunt Gazda – KONSTRUKTION Sp. z o.o.
  11. Marek Jaglarz – CEZ Skawina S.A.
  12. Janusz Jędrusik – Benda-Lutz Skawina Sp. z o.o. 
  13. Marek Potoczny – Valeo Autosystemy Sp. z o.o.
  14. Wojciech Starowicz – Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe „FERCO” Spółka Jawna
  15. Edward Wawrzyniak – Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Kraków S.A. 
  16. Marek Wodnicki – Treko Laser Sp. z o.o.
  17. Bogdan Wicher -  Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Skawinie”